Modułowe domy letniskowe

Nasze modułowe domy letniskowe to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli ośrodków wypoczynkowych. Rozwiązanie to cechuje nie tylko duża łatwość w utrzymaniu, nowoczesny design i ekonomiczność, ale także mobilność, dzięki której będą mogli Państwo zabrać dom w dowolne miejsce nawet te piaszczyste, kamieniste lub podmokłe. Ogromną zaletę naszych produktów stanowi także bardzo krótki czas realizacji, wynoszący około 1 miesiąc oraz montaż, który trwa około 1 do 2 dni. Nasze domy charakteryzuje również duża trwałość, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się w nimi przez długie lata.

Modułowe domy całoroczne

W naszej ofercie znajdą Państwo także nowoczesne, całoroczne domy modułowe, które posłużą Wam nie tylko jako tymczasowa konstrukcja, ale jako obiekt przeznaczony do całorocznego użytku, bez względu na porę roku oraz aktualne warunki pogodowe. Do zalet tego typu konstrukcji należy także możliwość ich rozbudowania w dowolnej chwili, jak również wysokiej jakości wykończenia oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne, które sprawią, że dom doskonale wpisze się w estetykę danego otoczenia. Nasze modułowe obiekty całoroczne będą bowiem świetnie współgrać wizualnie zarówno z terenami górskimi, jak i leśnymi czy nadmorskimi.

Sauny Ogrodowe

Do zaoferowania mamy sauny ogrodowe wraz ze strefą relaksu.
Powierzchnia to 17 m2 w tym 6 m2 sauna dla 4 osób .
Piec do sauny Fińskiej Harvia Vega Compact o mocy 8 kW daje wielkie możliwości grzewcze w większych saunach suchych. Jest on bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze dzięki 2 prostym ergonomicznym pokrętłom które zostały umieszczone w obudowie pieca. Piec nie potrzebuje do pracy żadnego sterownika a pokrętła dają możliwość sterowanie temperaturą oraz czasem jego pracy. Piec do sauny fińskiej Harvia to jeden z najlepszych dostępnych na rynku modeli. Wysoka jakość wykonania oraz prostota montażu sprawiają że jest on najchętniej wybieranym piecem do sauny w Polsce. Piec można montować na ścianie, nawet bardzo nisko dzięki czemu ciepło idealnie rozchodzi się po kabinie sauny suchej. Ocynkowana komora na kamienie mieści do 20 kg kamieni które są w zestawie oraz zapewnia bardzo szybkie nagrzewanie sauny i utrzymuje temperaturą przez bardzo długi czas.
Zapytania o cenę proszę kierować na maila
biuro@fabryka-domow.com
lub telefonicznie 530 843 803